ART / Lithographs / Color serigraphy 13195418
nr 1319 5418
Lennart Rodhe
(1916-2005), Sverige
Lennart Rodhe (1916-2005), Sweden. "Gröna grenar". Signed, numbered 57/75, dated 1976, unframed, b 71x56. Sheet: 106, 5x79 cm,
COLOR SERIGRAPHY, "Gröna grenar". Signerad, numrerad 57/75, daterad 1976, oramat löst blad, b 71x56. Bladets mått: 106,5x79 cm
1500
SEK 1000
Monday April 13 2020
at 19:08:54
11/4 20:15:44
13/4 10:16:59
Lennart Rodhe
Read more about Lennart Rodhe